Дата: 20.05.2022 09:35

Вишиванка - оберіг роду українського!

Вишиванка -це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості,

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Нехай кріпне українська ідентичність заради процвітання нашої країни.

Сьогодні, з нагоди Дня вишиванки, для ВПО, які проживають на території нашої громади провели захід під назвою  "Вишивана  душа українська". Окрім цікавих розповідей про українську вишивку, усі бажаючі мали змогу власноруч спробувати вишити цікаві орнаменти на полотні.

Також для внутрішньо переміщених осіб в Музеї пам'яті жертв сталінських репресій цікаву екскурсію провела директор Стефанія Деревацька. Вона розказала гостям про історію нашого краю, про вишивку в нашому регіоні, провела цікаву екскурсію в кімнаті старожитностей Щиреччини.