90-річний ювілей

Дата: 07.05.2022 15:05

6 травня відсвяткував свій 90-річний ювілей відомий воїн УПА, наш земляк Богдан Григорович Пташник. Важкі випробовування випали на долю нашого народу у боротьбі за свою суверенність.

У визвольній боротьбі активну участь взяв і Богдан Григорович, хоч і був ще зовсім юним.
1949 року, за донесенням зрадника, його взяли на допити і безжально катували у Щирці. Проте необхідної інформації  НКВД від хлопця так і не отримали. Богдану присудили вісім років сибірських таборів.
Сьогодні Богдан Григорович  на заслуженому відпочинку, та глибоко переживає за долю нашої Держави.
Ювіляра привітав голова Щирецької селищної ради Олег Василишин та побажав йому міцного здоров`я, довгих років життя та перемоги з нашим споконвічним ворогом.