IVECO-MAGIRUS з містечка Нерен у Щирці

Дата: 16.05.2022 09:31

Масштабна організація допомоги Україні маленьким Ґуденсберґом привернула увагу багатьох громад і містечок Німеччини. Про існування українського Щирця маґістрат німецького міста Нерен * (die Stadt Nehren) дізнався з публікацій Партнерської спілки Ґуденсберґа про підтримку України в засобах масової інформації. Їх бажання допомогти вилилось в дарування Щирецькій громаді пожежного автомобіля.

Для дідуся IVECO-MAGIRUS переїзд в Щирець став пробігом життя. Він ніколи так далеко не їздив. Проте, перебуваючи в прекрасному стані, керований водіями-професіоналами Rolf Kraus та Georg Dieter, він не відставав від набагато молодшого автомобіля Volkswagen AMAROK з Markus Schmidt та Jörg Vogel за кермом.

Відстань успішно подолана.

Бригада німецьких водіїв, виконавши місію з доставки гуманітарного вантажу в Україну, провівши короткий інструктаж, з почуттям виконаного «на відмінно» завдання, повернулась у Німеччину.

А виблискуючий IVECO-MAGIRUS, пройшовши деякі формальні процедури, став власником новеньких номерних знаків.

Сердечно дякуємо громаді Нерен, громаді Ґуденсберґа, партнерській спілці і всім, хто долучився до цієї акції.

* місто Нерен (Gemeinde Nehren) — невеличка громада в Німеччині, знаходиться в землі Баден-Вюртемберг. Підпорядковується адміністративному округу Тюбінґен під Штутгартом.

Місто Нерен знаходиться на відстані 400 км від Ґуденсберґа.