Порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету 15 квітня 2022 року

Дата: 05.05.2022 10:53

Порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету 15 квітня 2022 року

1. Про розгляд заяви ПП «НАІС» щодо погодження режиму роботи аптеки №87 за адресою: смт.Щирець, вул.Княжа, 2.

2. Про протидію пожежам в екосистемах на території Щирецької селищної ради.

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.

4. Про визначення відповідальної особи за подачу від імені внутрішньо переміщених малолітніх дітей, без супроводу законних представників для взяття їх на облік внутрішньо переміщених осіб.

5. Про надання дозволу директору КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради Чаплинському В.А. на зрізку дерев.

6. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо зняття з обслуговування одинокої особи похилого віку.

7. Про надання дозволу КП «ТУРБОТА» про прийняття в дар автомобіля марки Volswagen Crafter.

8. Щодо використання шкільного автобуса.

9. Про утворення комісії для передачі та списання з обліку закладів відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради закуплених продовольчих товарів та пального для забезпечення утримання, перевезення та харчування внутрішньо переміщених осіб.

10. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради на 2022 рік

11. Про спрямування благодійних внесків, грантів, дарунків.

12. Про затвердження Програми заходів щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення та надання підтримки внутрішньо переміщеним та/ або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні на 2022 рік.

13. Про розгляд заяви селищного голови.

14. Про дотримання громадського порядку під час святкування Великодніх Свят.

15. Про інвентаризацію символів комуністичного тоталітарного режиму на території Щирецької ТГ.

16. Про прийняття на баланс гуманітарної допомоги.