Привітання з Великоднем від КП «ТУРБОТА»

Дата: 20.04.2022 10:55

Христове  Воскресіння – це свято доброти і вічності,  яке породжує в душі кожного з нас особливе тепло і дарує надію.

Дух світлого свята особливо хочеться відчути найбільш соціально вразливій категорії населення Щирецької громади - одиноким особам похилого віку та з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Саме з нагоди святкування Великодня, в умовах непростого для нашої  країни  воєнного часу,  КП «ТУРБОТА» Щирецької селищної ради за кошти місцевого бюджету ЩИРЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ,  в черговий раз здійснило закупівлю продуктів харчування першої необхідності вищевказаній потребуючій категорії  громадян.

Було вручено 57 продуктових наборів на загальну суму 18012,0 грн

У продуктовий набір увійшли найнеобхідніші продукти:

борошно  пшеничне 2 кг, олія соняшна ,  масло  (200г), цукор (900г), крупа кукурудзяна (500г), крупа рисова (900г), пшоно (900г), вафлі Артек (80г), чай Каркаде (70г), макаронні вироби (1 кг).

Святкові продуктові пакунки соціальні робітники доставили підопічним до їх домівок разом  із теплими словами  привітань щасливих та мирних свят і побажаннями  міцного здоров’я, душевної величі, миру та добробуту.

Усі щиро раділи такій безкорисливій і доброзичливій увазі,  дякували  не лише за  дарунки, але й за тепло і увагу до них.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!