Порядок денний 24 лютого 2022 року

Дата: 07.04.2022 09:46

Порядок денний 24 лютого 2022 року

1. Про виконання бюджету за 2021рік.

2. Звіт про роботу фінансового відділу за 2021рік.

3. Звіт про роботу юридичного відділу та ведення кадрової роботи виконавчого комітету за 2021рік.

4. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2021рік.

5. Звіт про роботу відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики за 2021рік.

6. Звіт про роботу КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради за 2021рік.

7. Про затвердження заходів щодо пропуску льодоходу, повені та паводків на території Щирецької селищної ради у 2022 році.

8. Про заходи щодо збереження ранньоквітучих рослин на території Щирецької селищної ради.

9. Про погодження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

10. Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Щирецької селищної ради.

11. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області

12. Про затвердження плану відділу соціального захисту населення Щирецької селищної ради на 2022 рік.

13. Про затвердження плану роботи Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми при Щирецькій селищній раді на 2022-2023 роки.

14. Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту обстеження майна від 21.02.2022 року.

15. Про надання гр. Збудівській Гелені Іванівні, гр. Збудівському Андрію Зіновійовичу, гр. Збудівському Богдану Зеновійовичу дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.

16. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

17. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Геруса Р.М. в смт Щирець.

18. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Щирецької селищної ради №130 від 27 грудня 2013 року №130 «Про дозвіл на присвоєння поштової адреси».

19. Про надання дозволу на реконструкцію газової мережі в житловій квартирі за адресою смт Щирець, вулиця Адермаха 11, кв. 3.

20. Про розгляд заяви мешканців смт Щирець, вул. Грушевського.

21. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Гавриш Г.І., смт Щирець, вул. Залізнична, 3.

22. Про розгляд заяви Завидівської Л.Б. щодо зрізки дерев в с. Гуменець.

23. Про розгляд заяви Ковпак М.І. щодо зрізки дерев в с. Гуменець.

24. Про розгляд заяви Худої Х.М. щодо зрізки дерев в смт Щирець по вул. П.Адермаха.

25. Про розгляд заяви Бойчака О.А. щодо прокладання водостічної труби на перехресті вулиць Адермаха-Загородки в смт Щирець.

26. Про розгортання пунктів для розміщення внутрішньо переміщених осіб.