Звернення Щирецького селищного голови до громадян

Дата: 05.04.2022 13:33

Слава Ісусу Христу!  Слава Україні!

Війна – це виклик для нас усіх.   Щирецька селищна рада докладає усіх зусиль, щоб забезпечити міцний тил нашої держави, як і уся Західна Україна,а саме: працювали підприємства,створювались нові робочі місця,розвивалась економіка,відбувалась  вчасно  посівна кампанія ,проводився експорт продукції, а також ми надаємо речі першої необхідності та  продукти харчування для ВПО на території Щирецької селищної ради, стараємось забезпечити необхідними речами усіх мобілізованих мешканців нашої громади, надсилаємо гуманітарну допомогу для жителів окупованих територій.

Робимо усе, щоб наша країна стала сильнішою в боротьбі проти ворога.

У темні часи завжди видно світлих людей. Наші партнери з міста Гуденсберг виявились справжніми друзями для нашої громади та країни. З перших днів війни ми отримуємо гуманітарну допомогу і маємо змогу  допомогти усім потребуючим.

В Київ, Харків, Суми, Чернігів, Маріуполь, Охтирку і Одесу ми відправили : медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни.

Дві фури з медикаментами та медичним обладнанням відправили в дитячу лікарню

м. Львова,  так звану Чорнобильську. Медикаменти фірми БіБраун доставили у реанімацію цієї ж лікарні, а також у військові госпіталі Львова та Києва.

Велика подяка нашим друзям за те, що ми можемо забезпечити наших захисників: павербанками, спальними мішками, карематами,  ізоматами, розвантажувальними сумками-поясами, ліхтариками, термобілизною, шкарпетками, засобами гігієни, дощовиками, берцами, аптечками.

На жаль, військовою амуніцією, такою як каски та бронежилети, ми не можемо забезпечити.

На території громади працюють 8 пунктів прийому внутрішньо-переміщених осіб з окупованих територій . В них зареєстровано всього303 особи , з них 109 осіб стали постійними мешканцями громади та  433 особи у зареєстровано у  приватному секторі. Усі пункти забезпечені продуктами харчування, одягом, засобами гігієни, побутовою хімією,пральними машинами та медичним супроводом.

В такий складний для нас усіх час, як ніколи важливо бути згуртованими, єдиними і всі свої сили спрямовувати на боротьбу зі зовнішнім ворогом, а не шукати ворогів між собою. З нашого розбрату чи непорозумінь, рашистські орки отримають лише насолоду. Не дозволимо їм цього! Будьмо толерантними один до одного! Не виносимо вироків. Жодні емоції не виправдовують зла  вчиненого, чи сказаного.

Кожен на своєму місці, своєю невтомною працею наближає нас до перемоги:

- воїни, що тримають оборону на передовій;

- жінки  та діти, що чекають чоловіка чи батька з війни;

- всі, хто отримують гуманітарну допомогу на кордоні;

- всі, хто сортують та відправляє гуманітарні вантажі в окуповані території та на передову

- всі, хто плетуть маскувальні сітки;

- всі, хто приймають ВПО у приватному секторі;

- всі, хто приймають ВПО в комунальних закладах , готує їсти, робить все, щоб їм було комфортно і затишно;

- всі, хто працюють і тим самим піднімають економіку;

- наші медики , які тримають оборону тут на місці, формують медикаменти для передачі в гарячі точки та  нашим захисникам.

- всі небайдужі підприємці, що допомагають;

- всі, хто моляться за наших воїнів, громаду, Україну.

Я всім  щиро дякую за це.

Робота кожного на своєму місці є дуже важливою . Тільки разом ми – сила. Тільки разом ми зможемо перемогти.

Все буде Україна!