До уваги внутрішньо переміщених осіб, які поселилися на території Щирецької територіальної громади!

Дата: 30.03.2022 08:38

Відповідно до п.3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам допомога надається щомісячно з місяця звернення на період воєнного стану та одного місяця після його припинення у таких розмірах:

- для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 грн.

- для інших осіб – 2000 грн.

Але, виплати отримуватимуть, виключно ті особи, які є включені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

ВАЖЛИВО!  Допомога внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 14 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

Для внесення Вас до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та подачі заяви на отримання допомоги потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою:

смт Щирець, вул. Адермаха, 6,

контактний телефон: 0678259907

P.S. Заява про взяття на облік може бути подана в електронній формі з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (далі - Портал Дія) повнолітньою або неповнолітньою внутрішньо переміщеною особою, якій присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків. У разі наявності в такої особи дітей подання заяви про взяття їх на облік можливе лише за наявності відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у свідоцтві про народження таких дітей, виготовленому на паперовому бланку.