Порядок денний 27 січня 2022 року

Дата: 17.02.2022 08:19

Порядок денний 27 січня 2022 року

1. Про результати роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2021рік.

2. Звіт про роботу відділу земельних ресурсів виконавчого комітету за 2021рік.

3. Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету за 2021рік.

4. Про підсумки роботи по розгляду заяв, звернень та скарг громадян за 2021рік.

5. Звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2021 рік.

6. Звіт про роботу служби у справах дітей за 2021 рік

7. Про роботу військово-облікового бюро Щирецької селищної ради

8. Про виділення в розпорядження виконавчого комітету селищної ради транспортних засобів.

9. Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

10. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

11. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Сороки.

12. Про присвоєння адреси житловому будинку в смт Щирець по вул. Грушевського.

13. Про надання дозволу на видачу ордера на квартиру 14 вул. С.Бандери, 7 смт Щирець Кікері Івану Григоровичу.

14. Про надання дозволу на видачу ордера на квартиру 8 вул. Д.Галицького, 9 смт Щирець Кишко Андріяні Андріївні.

15. Про розгляд заяви Гавриш Г.І., смт Щирець, вул. Залізнична, 3.

16. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану.

17. Про зняття з квартирного обліку.

18. Про надання згоди на встановлення огорожі на старому єврейському кладовищі.

19. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо доповнення до списку одиноких осіб похилого віку та одиноких осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують адресної натуральної допомоги у формі продуктових наборів.

20. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2022році

21. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2022році.

22. Про надання гр. Панчишин Любові Михайлівні, гр. Герусу Михайлу Михайловичу, гр. Герус Анні Іванівні, гр. Герусу Роману Михайловичу та гр. Панчишину Ігорю Михайловичу дозволу на укладення договору дарування їх часток житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими мають малолітні діти.

23. Про продовження терміну перебування малолітньої Вередин Ангеліни Назаріївни в КЗ ЛОР «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки»

24. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини «Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Тарасова Олександра Валентиновича».

25. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Вередин Тетяни Олексіївни та гр. Вередина Назарія Петровича.

26. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Федорко Надії Василівни та гр. Данилка Богдана Михайловича.

27. Про проведення відкритого архітерного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО.

28. Про розгляд заяви мешканців с. Горбачі щодо проведення вечора молоді.

29. Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.