Дата: 04.02.2022 16:41

Щирецька селищна рада інформує про проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО за адресою: смт Щирець, вул. Острівська (кадастровий номер земельної ділянки 4623655500:01:003:0579)

Тема конкурсу: вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.

Замовник -  виконавчий комітет Щирецької селищної ради.

Термін подачі конкурсних проєктів для участі у Конкурсі – з 04.03.2022 року до 04.04.2022 року.

Учасниками Конкурсу можуть бути фахівці або авторські колективи в галузі архітектури та скульптури, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів.

Конкурс проводиться в один тур на безоплатній основі, без сплати реєстраційного внеску. Конкурс проводиться без обмеження кількості його учасників.

Переможці Конкурсу нагороджуються грошовими преміями у розмірі:
І премія – 10 000 гривень;
ІІ премія – 7 500 гривень;
ІІІ премія – 5 000 гривень.

Переможець Конкурсу має переважне право на реалізацію проєктної пропозиції.

Умови проведення Конкурсу затверджені рішенням виконавчого комітету Щирецької селищної ради від 27.01.2022 № 27 “Про проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО ”.

З метою визначення кращих конкурсних проєктів сформоване журі Конкурсу.

Конкурсну документацію, вихідні дані на проєктування, додаткову інформацію щодо проведення Конкурсу надає відповідальний  секретар Конкурсу, тел. +380975991000; е-mail: archshchyrets@gmail.com.

Програма та умови проведення  відкритого архітектурного  конкурсу

Топогеодезична підоснова 500