Герої не вмирають!

Дата: 09.02.2022 15:45

Сьогодні, 9 лютого, минає 7-а річниця з дня загибелі нашого земляка, нашого Героя, капітана медичної служби Тараса Кончевича.

З 1 жовтня по 20 листопада 2014 року та з 4 січня 2015 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Позивний "Дантист". Надавав медичну допомогу пораненим бійцям під час боїв за Міжнародний аеропорт «Донецьк», за місто Дебальцеве Донецької області, та на 29-му і 31-му блокпостах.

9 лютого 2015 року бригада медиків потрапила під обстріл диверсійно-розвідувальної групи російсько-терористичних угрупувань. В ході бою, незважаючи на небезпеку, рятуючи поранених побратимів, Тарас загинув.

25 лютого 2015 року похований на полі Почесних поховань №76 Личаківського кладовища міста Львова.

Герої не вмирають!