Порядок денний 23 грудня 2021 року

Дата: 10.01.2022 16:29

Порядок денний 23 грудня 2021 року

1. Про план роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради на 2022 рік.

2. Про затвердження інструкції з діловодства в Щирецькій селищній раді та її органах.

3. Про затвердження схеми розподілу функціональних обов’язків керівних працівників Щирецької селищної ради.

4. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

5. Про повідомну реєстрацію колективних договорів і територіальних угод.

6. Про організацію торгівлі новорічними ялинками на території Щирецької селищної ради.

7. Про заходи щодо забезпечення безпеки й охорони життя людей на водних об’єктах у зимовий період на території Щирецької громади.

8. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «контора» в с. Соколівка по вул Грушевського.

9. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «млин» в с. Соколівка по вул Грушевського.

10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «картоплесховище» в с. Соколівка по вул Грушевського.

11. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «піднавіс на сіно» в с. Соколівка по вул Грушевського.

12. Про присвоєння квартирам гуртожитку сімейного типу в смт Щирець по вул. Бандери.

13. Про присвоєння адреси приміщенню контори адмінбудинку в смт Щирець по вул. Острівська.

14. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Мусієвської Т.В. в с Дмитре.

15. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Ткачишин Н.Є., смт Щирець, вул. Вишнева, 32/13.

16. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Гуржій Т.В., смт Щирець, вул. Острівська, 98.

17. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини «Про надання гр. Євкову Віктору Федоровичу дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина».

18. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини «Про надання гр. Антосюк Марії Іванівні дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти».

19. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини «Про надання гр. Пятночка Наталії Адамівні та гр. Когут Ользі Тарасівні договору дарування їх часток житлової квартири, право користування якими мають малолітні діти».

20. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини «Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Омелян Ірини Зіновіївни та гр. Омеляна Івана Рудольфовича».

21. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини «Про затвердження висновку щодо реєстрації дитини, позбавленої батьківського піклування Юця Володимира Богдановича».

22. Про затвердження схеми розміщення тимчасової споруди в смт Щирець по вул. Острівська, 195.

23. Про надання дозволу на оформлення права власності на квартиру Рачкович Софії Василівни за адресою с.Горобачі, буд.2/14.

24. Про погодження структури штатного розпису селищного житлово-комунального комунального підприємства «Ранкове».

25. Про затвердження у новій редакції штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

26. Про внесення змін до бюджету Щирецької територіальної громади на 2021рік.

27. Про затвердження фінансового плану КП «Турбота» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2022 рік

28. Про затвердження «Положення про уповноважену особу з питань організації та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель КП «Турбота» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області»

29. Про затвердження «Положення про уповноважену особу Служби у справах дітей Щирецької селищної ради».

30. Про покладання повноважень з організації надання соціальних послуг.

31. Про розгляд звернення депутата Луців Ольги Василівни щодо аварійної ситуації по вул. С.Бандери, 13.

32. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв по бюджетних установах селищного бюджету на 2022рік.

33. Про повідомну реєстрацію Територіальної угоди між відділом освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області та Територіальною організацією профспілки працівників освіти і науки України Щирецької селищної територіальної громади та на 2021-2025 роки.

34. Про надання у 2022 році КП «Турбота» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області безкоштовних соціальних послуг (за кошти місцевого бюджету) окремим категоріям осіб.