ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЧНИХ ЦІЛЕЙ

Дата: 05.01.2022 16:21

3.01.2022 року у Щирецькому народному домі відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Щирецької громади на 2022-2028 рр. під керівництвом тренера Дмитра Якимця.

Учасники засідання – представники бізнесу, бюджетних галузей, депутати місцевих рад та працівники селищної ради. Визначено 4 стратегічні цілі, зокрема – конкурентно-спроможна та інвестиційно-приваблива громада, безпечна та чиста громада, висока якість публічних послуг та ефективний менеджмент та управління.

Розглянуто також оперативні цілі та завдання розвитку територіальної громади. Під час роботи запропоновано окремі проекти для виконання завдань розвитку. Домашнє завдання – допрацювати усі проекти для реалізації цих завдань.