П’ять громад Львівщини в наступному році впроваджуватимуть Економічний профайл

Дата: 04.01.2022 11:06

На Львівщині за підтримки Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» визначили громади, які перемогли у конкурсі на впровадження Економічного профайлу у 2022 році.

Переможцями конкурсу стали п’ять громад: Давидівська сільська територіальна громада, Мостиська міська об'єднана територіальна громада, Щирецька громада, Старосамбірська громада, Львівська міська громада.

«Ми дякуємо за активну участь всім, хто надсилав заявки. Цінуємо Ваш інтерес і активність. Оскільки бажаючих було більше, ніж ми очікували, тому замість трьох раніше анонсованих громад ми обрали п’ять. Бажаємо їм успіху та  розвитку», - зазначив виконавчий директор Асоціації Андрій Якимів.

Отож, допомагатимуть громадам впроваджувати економічні профайли команда Е-Рішення спільно з Центром розвитку інновацій.