ХV- й волейбольний турнір пам’яті вчителя фізичної культури Копитка Євгена Михайлови

Дата: 28.12.2021 20:16

В спортивному залі Щирецького ліцею ім. Героя України Богдана Ільківа школи 26 грудня проходив традиційний ХV- й волейбольний турнір пам’яті вчителя фізичної культури Щирецької середньої школи Копитка Євгена Михайловича. В змаганнях взяло участь п’ять команд: дві щирецьких, команда с. Лани, школярі ліцею та гості з Великого Любіня. Учасників змагань привітав селищний олова Олег Василишин та директор ліцею Марія Попович. Підсумкове турнірне становище команд виявилось таким: І місце у щирецьких волейболістів, ІІ місце  у команди с. Лани, ІІІ місце також у щирецької команди «Легіон», ІV місце у гостей з Великого Любіня, V – в учнів ліцею.

Переможців та призерів змагань нагороджено спортивними медалями та грамотами, кращих гравців – спортивними грамотами.