Святий Миколай іде – Різдво веде!

Дата: 16.12.2021 20:14

(5-й етап надання продуктових наборів)

Фото без описуФото без опису

Напередодні християнських свят, за давньою хорошою традицією, прийнято допомагати ближнім, які цього потребують !

День святого Миколая, Новий рік,  Різдво - це особливі свята, які вчать нас вірити в чудо, навчають милосердю, доброті, чуйності і любові до ближніх!

Ці свята з нетерпінням чекають не тільки діти, але й дорослі.

Завдяки фінансовій підтримці ЩИРЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, Комунальне підприємство «ТУРБОТА» Щирецької селищної ради закупило продукти харчування першої необхідності для одиноких осіб похилого віку і одиноких осіб з інвалідністю, що проживають на території Щирецької ТГ та перебувають на обліку у даному підприємстві.

Соціальними робітниками комунального підприємства «ТУРБОТА» сформовані продуктові набори зі святковими новорічно-різдвяними привітаннями були доставлені одиноким  до їх помешкань.

Було вручено 55 продуктових пакунків на загальну суму 16500,0 грн.

Усі з вдячністю приймали  допомогу та щиро  дякували за турботу і  увагу до них!