ТОП – 10

Дата: 15.12.2021 11:10

За підсумками конкурсу ТОП – 10 кращих Народних домів Львівщини та ТОП – 10 кращих бібліотек Львівщини, який проводив Департамент культури, національностей та релігій Львівської ОДА,  Народний дім смт Щирець ввійшов в ТОП 10 найкращих Народних домів, а Щирецька бібліотека – в ТОП - 10 найкращих бібліотек Львівщини.

Винагородою для нас  було надання фінансового ресурсу в розмірі 60 тис. гривень для Народного дому смт Щирець та 60 тис. гривень для Щирецької бібліотеки. За ці кошти ми повністю оновили інтер’єр нашої бібліотеки. А для Щирецького Народного дому  спільно з коштами місцевого бюджету придбано одяг сцени. Це дає можливість  більшого розвитку культури в нашій громаді.