Порядок денний 18 листопада 2021 року

Дата: 14.12.2021 09:18

Порядок денний 18 листопада 2021 року

1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2021 року.
  2. Про проєкт бюджету Щирецької селищної територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо доповнення до списку одиноких осіб похилого віку та одиноких осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують адресної натуральної допомоги у формі продуктових наборів.
  4. Про погодження тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Пустомитиводоканал».
  5. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  6. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції (АТО) та операції об’єднаних сил (ООС) до дня захисника України.
  7. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників правопорядку на 2022рік.
  8. Про затвердження розпорядження голови селищної ради «Про надання гр. Курилас З.Й. дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти».
  9. Про затвердження розпорядження голови селищної ради «Про надання гр. Говді О.Р. дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки, право користування яким має малолітня дитина.
  10. Про затвердження розпорядження голови селищної ради «Про надання дозволу на укладення договору поділу спадкового майна та оформлення спадщини від імені неповнолітньої дитини Дудко Віктора Сергійовича».
  11. Про присвоєння адреси житловому будинку Данилко М.І. в с. Дмитре.
  12. Про присвоєння адреси житловому будинку Мицько М.С. в с. Дмитре.
  13. Про присвоєння адреси житловому будинку Бобиляк Г.С. в с. Горбачі
  14. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Дмитре
  15. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Попеляни.
  16. Про присвоєння адреси житловому будинку Лопушинського О.М. в смт Щирець по вул. Г.Хоткевича.
  17. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Корноушенко О.О. в с Сердиця на вул. Любінській.
  18. Про надання дозволу директору КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради Чаплинському В.А. на зрізку дерев.
  19. Про надання дозволу Галан Н.Й. на зрізку дерев в смт Щирець.
  20. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди в смт Щирець.
  21. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяви жительки смт Щирець Леплинської Н.В.
  22. Про розгляд заяви мешканців смт Щирець по вул. Спортивна та вул. С.Бандери.
  23. Про розгляд заяви Гуржій Т.В., смт Щирець, вул. Острівська,106.
  24. Різне.