6 грудня - День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 10:13

Шановні віськовослужбовці і ветерани Збройних Сил!

Щороку цього урочистого дня ми вшановуємо всіх тих, від кого залежить спокій та безпека в державі, тих, хто щодня із зброєю в руках стоїть на варті українських кордонів, тих, хто ціною власного життя зберігає незалежність та суверенітет нашої держави.

Сьогодні на долю військовослужбовців - нащадків минулих поколінь славних українських вояків випало важке випробування війною. І наші воїни гідно склали іспит на мужність і любов до України. Це свято – данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність. Ця свобода скроплена кров’ю і наших земляків – Богдана Ільківа, Тараса Кончевича, Олега Клима, Богдана Хавалко.

У відповідальний час люди завжди з особливою надією дивляться на своїх захисників. Українські воїни виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння Батьківщині – найвища честь, покликання, обов’язок.

Бажаємо всім захисникам України мужності, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах, всім нам миру і спoкoю на українській землі!

Селищний голова О. Василишин