День працівника соціальної сфери

Дата: 04.11.2021 17:00

«Життя людини до тих пiр мaє цінність,

поки людинa може допомaгaти іншим»

Iвaн Фрaнко

У першу неділю листопада   традиційно відзначається День працівника соціальної сфери, внесений у календар професійних свят указом Президента України в 1999році.

Цього року свято  припадає на  7 листопада.

Немає на світі добрішої професії, як професія працівників соціальної сфери.  Їх робота вимагає не лише виконання професійних обов’язків, це, перш за все – місія добра , милосердя, а подекуди і порятунку!

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності.

Саме тому, КП «Турбота» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області щиросердечно вітає  з професійним святом своїх  працівників  та усіх людей, які обрали для себе таку нелегку професію і бажає міцного здоров’я, добробуту, щастя, радості, достатку, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається сторицею!

Хай множаться Ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу!