Дата: 05.10.2021 20:23

Виконавчий комітет Щирецької селищної ради повідомляє про те, що 12.10.2021 року о 10:30 год. в приміщенні Народного дому с. Гуменець відбудуться громадські слухання щодо генерального плану с. Гуменець Львівського району Львівської області та розділу стратегічної екологічної оцінки у його складі.

Розробник генерального плану – ТзОВ «Карпати Арх-Проект».

Підстава розроблення – рішення Гуменецької сільської ради від 06.03.2013 року №311 «Про розроблення (коригування) генерального плану с. Гуменець» та рішення Щирецької селищної ради від 11.05.2021 року №351 «Про надання дозволу на розроблення розділу стратегічної екологічної оцінки у складі генерального плану с. Гуменець».