Порядок денний 16 вересня 2021 року

Дата: 04.10.2021 20:32

Порядок денний 16 вересня 2021 року

1. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2021році.

2. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2021році.

3. Про надання дозволу Король Ірині Степанівні на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 2,32га.

4. Про розгляд заяви мешканців с. Лани щодо проведення вечора молоді.

5. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

6. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо доповнення до списку одиноких осіб похилого віку та одиноких осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують адресної натуральної допомоги у формі продуктових наборів.

7. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини щодо влаштування малолітніх Омеляна Сергія Івановича та Омеляна Віталія Івановича в Благодійну організацію Благодійний фонд «Соціально-реабілітаційний центр опіки дітей «Дитячі стежинки»».

8. Про розгляд листа Пустомитівського заводоуправлвння вапнових заводів щодо оформлення документів на приватизацію відомчого житла.

9. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Дмитре.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Піски.

11. Про надання дозволу Пушкар Т.М. щодо зрізки дерев в смт Щирець.

12. Про надання дозволу Кулик Г.В. на зрізку дерева в с. Горбачі.

13. Про надання дозволу Карабину О.Т. на зрізку дерева в с. Гуменець.

14. Про надання дозволу жителям с. Лани по вул. Мельники на зрізку дерев.

15. Про розгляд звернення директора КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради Чаплинського В.А. щодо зрізки дерев.