Пакунки до святкування Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 28.09.2021 10:23

(4-й етап надання продуктових наборів)

Другий місяць осені починається з особливої дати серед людей похилого віку.

1 жовтня у всьому світі  відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день.

Цей день покликаний звернути увагу суспільства на проблеми людей похилого віку і знайти можливості покращити  якість їх життя.

Саме тому,  комунальне підприємство  «Турбота» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області за фінансової підтримки Щирецької селищної ради,  закупило  продукти харчування першої необхідності і сформувало 52 продуктові набори для одиноких осіб похилого віку, які обслуговуються у комунальному підприємстві.

Склад 1 продуктового набору:

борошно пшеничне (2кг), олія (1л),  крупа гречана  (900г), крупа рисова (900г), крупа пшенична (750г), масло (200г), цукор (900г), макаронні вироби (1 кг), печиво «До кави» (185г), супові брикети Харчо (160г) -2 шт, чай "М'ята"(40г) .

Сформовані пакунки з продуктами харчування та зі святковими привітаннями  соціальними робітниками  КП«Турбота»  - Убогою І.М та Завидівською Л.Б.   були доставлені одиноким особам похилого віку до їх домівок.

Вітаємо усіх причепних до цього свята та  від усього серця   бажаємо  міцного здоров’я, мирного неба, довгих років життя  і всіх земних благ!