Порядок денний 26 серпня 2021 року

Дата: 20.09.2021 20:38

Порядок денний 26 серпня 2021 року

1. Про хід виконання селищного бюджету за І півріччя 2021 року.

2. Про затвердження плану заходів щодо складання проекту бюджету Щирецької селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про схвалення прогнозу бюджету Щирецької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

4. Про затвердження розпорядження селищного голови «Про визначення гр. Вовку Павлу Миколайовичу способу участі у вихованні малолітньої дочки Вовк Поліни Павлівни».

5. Про затвердження розпорядження селищного голови «Про влаштування малолітньої Герман Анни-Марії Тарасівни на цілодобове перебування до КЗ ЛОР «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня».

6. Про затвердження розпорядження селищного голови «Про влаштування малолітніх Омеляна Сергія Івановича та Омеляна Віталія Івановича в Самбірську спеціалізовану школу І-ІІ ступенів «Берегиня»».

7. Про затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Гавура Володимира Богдановича.

8. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо доповнення до списку одиноких осіб похилого віку та одиноких осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують адресної натуральної допомоги у формі продуктових наборів.

9. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

10. Про розгляд заяви мешканців с.Гуменець.

11. Про розгляд заяви мешканців с.Сердиця.

12. Про надання дозволу на зрізку дерев ТзОВ «Гасер-Європа» в смт Щирець по вул. Лепкого.

13. Про надання дозволу на зрізку дерев в смт Щирець по вул. Острівська

14. Про надання дозволу на формування крони дерев в с. с. Горбачі

15. Про розгляд заяви Кулик Г.В. на зрізку дерева в с. Горбачі.

16. Про розгляд заяви Карабина О.Т щодо зрізки дерева в с. Гуменець

17. Про розгляд звернення жителів с.Лани по вул.Мельники щодо зрізки дерев

18. Про створення комісії з питань інвентаризації водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд, що знаходяться на території Щирецької селищної ради.

19. Про надання дозволу на переведення житлової квартири в нежитлове приміщення по вул. Княжа в смт Щирець.

20. Про присвоєння адреси житловому будинку Голод Марії Михайлівни по вул. Ів. Франка в с. Соколівка.

21. Про прийняття на зберігання до Трудового архіву Документів фондів №113, №100, №132 архівного відділу Пустомитівської РДА.

22. Про надання дозволу на встановлення спеціальних контейнерів для збору пет-пляшок на території Щирецької селищної ради.

23. Про організацію відзначення Дня міста.