Реабілітація від наслідків травмуючих подій, які призвели до наркотичної чи алкогольної залежності учасників АТО (ООС)

Дата: 16.09.2021 08:25

УВАГА! Благодійний фонд "Назарет" прийме на реабілітацію від узалежнення (наркотичного, алкогольного, ігрового) ветеранів російсько - української війни. Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 №53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки, одним із заходів якої є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО (ООС). З Програмою реабілітації для узалежненої особи, яка триває до 3-х місяців, можна ознайомитися згідно додатку. За додатковою інформацією можна звертатися у відділ соціального захисту населення Щирецької селищної ради.