Порядок денний 06 липня  2021 року

Дата: 27.08.2021 11:38

Порядок денний : 06 липня  2021 року

1. Про надання дозволу на затвердження ПКД «Ліквідація (засипка) карстового провалу, який утворився 20 квітня 2021 року в с.Піски Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

2. Про перейменування комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів освіти та культури Щирецької селищної ради».

3. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників підприємств, організацій, установ, закладів Щирецької селищної ради Львівського району Львівського області.

4. Про прийняття із державної власності у комунальну земельної ділянки площею 1,1 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (кад номер 462365550008:000:0032).

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок площею 40,0207 га в с.Горбачі.

6. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2021 рік (вільний залишок).

7. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2021 рік (перекидка коштів).

8. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2021 рік.

9. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КНП «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

10. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2021 рік.

11. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2021 рік.

12. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2021 рік.

13. Про створення комісії з приймання-передачі  комунального майна

14. Про передачу майна набувача.

15. Про спрямування благодійних внесків, грантів, дарунків.

16. Про зміну організаційно-правової форми відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради