Спортивні змагання до Дня Незалежності

Дата: 31.08.2021 10:25

До Дня Незалежності в нашій громаді були проведені спортивні змагання. В Щирці на відкритому майданчику відбулись змагання з волейболу, в яких взяли участь як і дорослі волейболісти, так і ветерани спорту. Кращими гравцями змагань визначено Вадима Бокала, Романа Савку та Михайла Базиліва. Переможців, призерів та кращих гравців нагороджено спортивними медалями та дипломами.

В Щирецькому народному домі змагались шахісти, дорослі і шкільного віку. Переможцем серед дорослих став Богдан Коцан з Сердиці, серед школярів прогнозовано Ігор Демій, неодноразовий призер обласних змагань та турнірів. Тут також призери отримали спортивні кубки та дипломи.

На десяти водоймах громади відбувались змагання з спортивного рибальства. Проте погодні умови внесли свої корективи, в зв’язку з чим деякі рибацькі спілки свої заходи провели, а деякі перенесли на пізніше. Тут також переможці в особистому заліку отримали свої нагороди. Крім того нагороджувались рибаки за найбільший трофей виловленої риби.