29 серпня - День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2021 17:21

Дата приурочена до дня виходу українських військ з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року, дня найбільших втрат української армії на Донбасі...

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам'ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому, политому українською кров'ю шляху, що лише наприкінці ХХ ст. призвів до проголошення незалежності України і створення власної самостійної держави.

Схиляємо низько голови перед  нашими Героями, які віддали своє життя заради майбутнього вільної України, правди і процвітання.

Пам’ятаймо про наших полеглих Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи!

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!