Змагання з оздоровчого туризму

Дата: 17.08.2021 15:38

14-15 серпня представники нашої громади взяли участь в змаганнях з оздоровчого туризму, які проводило управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації. Захід проходив в с. Урич Сколівського району. На конкурсі патріотичної пісні була виконана в’язанка стрілецьких пісень під музичний супровід. А в конкурсі «Найсмачніша туристична страва» наша команда «вразила» конкурсну комісію оригінальним захистом приготовлених страв, який проходив у пісенно-віршованому форматі (слова пісні і віршів належать самим учасникам команди), що неабияк вплинуло на рішення журі, яке присудило нашій команді перше місце.

Окрім того відбулась екскурсія в державний історико-культурний заповідник «Тустань».

Свіже гірське повітря, купання в річці Стрий, дружні спілкування з іншими учасниками заходу, які представляли біля 20 територіальних громад Львівщини, приготування страв на вогнищі, співання пісень, нічліг в туристичних наметах залишили в серцях усіх учасників приємні і незабутні враження!