Німецька компанія Kreisel розпочинає будівництво нового заводу на Львівщині

Дата: 09.08.2021 17:43

У четвер, 12 серпня, у селі Піски, Щирецької громади, компанія «Kreisel» закладе перший камінь у будівництво нового заводу Kreisel, німецького концерну FIXIT GRUPPE.

Про це Dailylviv.com поінформували у пресслужбі компанії.

"Це буде початком будівництва другого заводу з виробництва сухих будівельних сумішей ТОВ «Крайзель - будівельні матеріали» в Львівській області.

Після офіційного відкриття, промов представників компанії та гостей заходу заплановано відкриття  арт-скульптури та проведення екскурсії територією майбутнього заводу, після якої, першими особи компанії дадуть відповіді на запитання представників преси", - йдеться в повідомленні.

Відповіді на запитання дадуть:

Міхаєль Краус – директор регіону Східна Європа концерну FIXIT GRUPPE, Німеччина;

Олена Александрович – керівнийя відділу з роботи з державами Східної Європи Концерну FIXIT GRUPPE, Німеччина;

Хорст Роттманн – технічний директор FIXIT GRUPPE, Німеччина ;

Андрій Бойко – генеральний директор ТОВ «Крайзель – Будівельні Матеріали», Україна;

Андрій Грабовський – фінансовий директор ТОВ «Крайзель – Будівельні Матеріали», Україна;

Андрій Дрималик  - керівник проєкту ТОВ «Крайзель – Будівельні Матеріали», Україна.

Довідка

Kreisel - виробник та постачальник будівельних матеріалів та систем, який за 50 років з початку свого заснування, перетворився від  німецького сімейного підприємства у міжнародну групу підприємств.

Має понад 600 співробітників, 10 заводів, представництва у 9 країнах Центральної та Східної Європи Kreisel.

Kreisel належить до німецького концерну FIXIT GUPPE.