Порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету 19 липня 2021 року

Дата: 02.08.2021 10:38

Порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету

19 липня 2021 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов
  2. Про присвоєння адреси житловому будинку Климко Галини Теодорівни на вул.Л.Українки в с Сороки.
  3. Про розгляд звернення ТОВ «Крайзель-Будівельні матеріали» щодо присвоєння адреси нерухомого майна.
  4. Про розгляд заяви Герасимович Катерини Федорівни, с.Горбачі.
  5. Про затвердження зразку та опису печатки Комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів освіти Щирецької селищної ради».
  6. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
  7. Про затвердження селищного голови «Про надання гр. Ганущак О.В. дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти»
  8. Про затвердження селищного голови «Про надання гр. Феджорі З.В. дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти».
  9. Про внесення змін і затвердження  штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
  10. Про затвердження акту щодо розгляду заяви мешканки смт Щирець Заваринської Олени Леонідівни.
  11. Про надання дозволу жителю с. Дмитре Мицько І.В. на зрізку дерева в с.Дмитре.
  12. Про надання дозволу Барчишину Юрію Франковичу на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 2,07га.