Порядок денний 30 червня 2021 року

Дата: 20.07.2021 08:47

Порядок денний 30 червня 2021 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  2. Про розгляд заяви ФОП Сеніва Любомира Мирославовича щодо надання дозволу на розміщення атракціонів в смт Щирець.
  3. Про розгляд заяви ФОП Онишків Михайло Васильович щодо погодження режиму роботи магазину «Одяг» за адресою: смт.Щирець, вул.Княжа, 4а.
  4. Про надання дозволу на видачу ордера на квартиру №4 по вул. Гайдамацька,6 в смт Щирець Вінюкова Віктора Володимировича.
  5. Про надання дозволу Чабану Сергію Івановичу на облаштування рова в с.Соколівка.
  6. Про погодження ескізу напису та макету надгробної плитки на старому єврейському кладовищі.
  7. Про розгляд колективного звернення мешканців вулиць Вербицького і Стуса в смт Щирець.
  8. Про розгляд заяви Віблої Віри  Григорівни.
  9. Про присвоєння адреси земельній ділянці Марунчак М.Й. в с.Горбачі.
  10. Про присвоєння адреси житловому будинку Качмарика М. М. на вул. Гайдамацька в смт Щирець.
  11. Про присвоєння адреси житловому будинку Вовка Петра Васильовича на вул. Острівська в смт Щирець.
  12. Про присвоєння адреси земельним ділянкам Безнащук М.Ф. в с.Піски.
  13. Про присвоєння адреси земельній ділянці Романович М.А. в с.Піски.
  14. Про присвоєння адреси земельній ділянці Онишків В.Ф в с.Піски.
  15. Про присвоєння адреси житловому будинку Онишко О. Ф. в с.Дмитре.
  16. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Панчишина І. М. на вул. Стрілецькій в смт Щирець.
  17. Про звернення членів виконавчого комітету Щирецької селищної ради до Головного управління Національної поліції у Львівській області.
  18. Про дозвіл на встановлення ДФК в житловій квартирі за адресою смт Щирець, вулиця Шашкевича 35, кв.1.
  19. Про розгляд зави мешканки смт Щирець Заваринської Олени Леонідівни.
  20. Про затвердження розпорядження голови селищної ради «Про призначення гр. Мицько Людмили Миколаївни піклувальником/опікуном над дітьми, позбавленими батьківського піклування Кордюк Анною Андріївною, Кордюком Артемом Андрійовичем, Кордюком Андрієм Андрійовичем, та їх житлом та майном»
  21. Про затвердження зразку та опису печатки Комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів освіти та культури Щирецької селищної ради».
  22. Про внесення змін до штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
  23. Про затвердження комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції за напрямами придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у тому числі дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.