Карпатський трамвайчик

Дата: 19.07.2021 08:18

18 липня відділом соціального захисту населення Щирецької селищної ради було організовано екскурсію для дітей з багатодітних сімей, дітей учасників АТО та інших соціально-незахищених категорій. Ми мандрували  до смт Вигода на Івано-Франківщині, де знаходиться музей медоварні «Чорна бджола», інтерактивний музей «Центр спадщини вигодської вузькоколійки». Діти із задоволенням подорожували вузькоколійкою «Карпатський трамвайчик». Завершальною зупинкою нашого маршруту був  Гошівський   монастир  (згромадження   сестер Пресвятої родини ).

Діти мали можливість познайомитись з природніми особливостями регіону та екосистемою Карпат,  пізнати історію деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди,  скуштувати медові продукти, дізнатись про  старовинні способи добування меду і його варіння, механізми і пристрої  медоваріння та багато іншого.