Щасливе дитинство

Дата: 14.07.2021 09:35

Літо у Щирецькій громаді для дітей розпочалось з чудових подорожей та відвідування цікавих заходів. Діти з нашої громади охоче подорожували у Верховину, та відвідали «Дитячу планету» у  місті Львові. Окрім того за сприяння Львівської обласної служби у справах дітей, служби у справах дітей  Львівської державної адміністрації та служби у справах дітей Щирецької селищної ради,  наші діти відсвяткували День батька у Горіховому гаю, де взяли участь у цікавих майстер-класах, а також переглянули мультик про «Кролика Петрика». В кінці червня вони відвідали святкову виставу  музично-циркового арт-проєкту «КОЛО» за участю зіркової гості Аліни Паш у Львівському державному цирку.

Сподіваємося, що ці  подаровані приємні емоції, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин залишаться у дитячих спогадах надовго.