Порядок денний 31 травня 2021 року

Дата: 25.06.2021 17:50

Порядок денний 31 травня 2021 року

1. Звіт Щирецького СЖКП «Ранкове» про роботу за 2020р.
  2. Про надання дозволу селищному голові на розроблення проєктно – кошторисної документації «Ліквідація (засипка) карстового провалу, який утворився 20 квітня 2021 року в с.Піски Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області».
  3. Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету Щирецької селищної територіальної громади на 2021 рік
  4. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  5. Про розгляд заяви Бутіля Ярослава Васильовича щодо проведення ремонтних робіт в с.Горбачі.
  6. Про надання дозволу Дуфанцю Ігорю Гнатовичу на проведення робіт з благоустрою в с.Гуменець.
  7. Про розгляд заяви Дуліби Ігоря Богдановича.
  8. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №24 по вул. С. Бандери,7 в смт.Щирець Верхомію Богдану Богдановичу.
  9. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №1 по вул. Шашкевича,35 в смт.Щирець Іванцю Миколі Ярославовичу.
  10. Про присвоєння адреси квартирі по вул. Княжа в смт Щирець.
  11. Про присвоєння адреси квартирі в смт Щирець по вул Княжа, що належить Носевичу Степану Йосиповичу.
  12. Про присвоєння адреси квартирі в смт Щирець по вул Княжа, що належить Куц Валентині Агафангелівні.
  13. Про протидію пожежам в екосистемах на території Щирецької селищної ради.
  14. Про проведення заходів боротьби з борщівником Сосновського.
  15. Про розгляд заяви ФОП Фітьо Ірини Олегівни щодо погодження режиму роботи магазину «Побутова хімія» за адресою: смт.Щирець, пл.Ринок, 27, приміщення 10.
  16. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Ільків Мирослави Михайлівни.
  17. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Ільків Катерини Михайлівни.
  18. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Дроганчук Людмили Іванівни.
  19. Про надання дозволу Говді Галині Василівні на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 2,23га.
  20. Про надання дозволу Говді Галині Василівні на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 2,38га.
  21. Про надання дозволу Антонюку Петру Васильовичу на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 1,98га.
  22. Про розгляд заяви Бакуш Ярослави Омелянівни.
  23. Про створення комісії для обстеження та визначення переліку робіт з метою збереження пам’ятника Невідомому солдату в с.Гуменець.
  24. Про надання дозволу селищному голові на розроблення зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва  «Реконструкція лінії 0,22кВ від КТП-389 (монтаж лінії вуличного освітлення) с. Лани Львівського району Львівської області».
  25. Про покладання обов’язків щодо державної реєстрації актів цивільного стану.
  26. Про внесення змін до штатного розпису КУ «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради