Допомога в житті

Дата: 22.06.2021 20:06

«Допомога в житті» (Lebenshilfe Markranstädt e.V.) - саме цей лозунг ліг у назву їхньої громадської організації та став стилем їхнього життя.

Подружня пара заснувала громадську організацію понад 20 років тому. Ремонт шкільних туалетів, закупівля комп’ютерної та офісної техніки для закладів освіти – це не весь перелік справ, які зроблені для невеличкого села Олексичі, що на Львівщині, 40-ма ентузіастами з Німеччини.

Ось вони у Щирці – Гельґе і  Крістіна Фріцше (Helge Fritzsche, Christine Fritzsche). Випадково дізналися про Щирець від пані Штайнманн, родички похованих тут предків. Цікавляться Україною, підтримують дружні німецько-українські відносини.

З запалом діляться досвідом, дізнаються від голови Щирецької громади Олега Василишина про досягнення щирчан у німецько-українській співпраці. Надіються на подальші зустрічі.

22.06.2021 р.