Фокус на туризм

Дата: 13.05.2021 09:02

Сьогодні, з проєктом "Експедиція громад: фокус на туризм. Щирець-Пустомити-Оброшине", Управління туризму та курортів Львівської ОДА , представники туристичних операторів, представники постійної комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму ЛОР, представники туристичного бізнесу відвідали Щирецьку громаду , Пустомитівську територіальну громаду , Оброшинську громаду, де представники місцевого самоврядування презентували туристичний потенціал громад.

Приємно, що нашу місцевість охоплюють проєкти, які реалізовує та розвиває Управління туризму та курортів Львівської ОДА. Відтак наша громада матиме більше можливостей для розвитку!