Порядок денний 23 квітня 2021 року

Дата: 11.05.2021 19:58

Порядок денний 23 квітня 2021 року

1. Про хід виконання бюджету за І квартал 2021року.
  2. Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету Щирецької селищної територіальної громади на 2021 рік
  3. Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти Щирецької селищної ради у 2021 році
  4. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов
  5. Про затвердження особового складу і призначення адміністрації пункту збору Щирецької селищного ради
  6. Про розгляд зави мешканки с.Лани Ільків Мирослави Михайлівни.
  7. Про розгляд зави мешканки с.Лани Ільків Катерини Михайлівни.
  8. Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі та адресної доставки хлібобулочних та кондитерських виробів на території Щирецької селищної ради.
  9. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Любуськи Оксани Володимирівни.
  10. Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня».
  11. Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
  12. Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Щирецької селищної ради.
  13. Про надання дозволу релігійній організації «Парафія Пресвятої Трійці УГКЦ в смт.Щирець» на зрізку дерева.
  14. Про присвоєння адреси ремонтній майстерні в с.Соколівка по вул. Грушевського.
  15. Про присвоєння адреси будинку заправці в с.Соколівка по вул. Грушевського
  16. Про присвоєння адреси складу масла заправці в с.Соколівка по вул. Грушевського.
  17. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомості в с.Соколівка по вул Грушевського.
  18. Про присвоєння адреси пункту технічного обслуговування в с.Соколівка по вул. Грушевського.
  19. Про погодження ТзОВ «ОБЕСЗ» прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку у межах Щирецької територіальної громади.
  20. Про присвоєння адреси на торговий павільйон в смт Щирець по вул Острівська.
  21. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу в Щирецькій територіальній громаді.
  22. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Щирецької територіальної громади на 2022-2024 роки
  23. Про внесення змін до «Інструкції з діловодства в Щирецькій селищній раді та її органах», затвердженої рішенням виконавчого комітету Щирецької селищної ради №33 від 28 грудня 2020 року