Порядок денний 30 березня 2021 року

Дата: 14.04.2021 18:18

Порядок денний 30 березня 2021 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  2. Про заходи щодо охорони рідкісних та зникаючих рослин на території Щирецької селищної ради.
  3. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Піски, 94А (колишня с. Піски, 94).
  4. Про присвоєння адреси житловому будинку в смт Щирець, вул Космонавтів, 13А (колишня вул. Космонавтів, 13).
  5. Про присвоєння адреси торговому павільйону в смт Щирець по вул Княжа
  6. Про розгляд заяви Химинець Віри Василівни щодо присвоєння адреси гаражу на вул. Тибінки в смт Щирець.
  7. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Соколівка, вул І.Франка, 22А (колишня вул. І. Франка, 16).
  8. Про присвоєння адреси земельній ділянці по вул. Шуфраченко в с. Сердиця
  9. Про надання дозволу на встановлення меморіальної плити на старому єврейському кладовищі.
  10. Про надання дозволу завідувачу Сердицького НВК І ступеня на зрізку дерева в с.Сердиця.
  11. Про надання дозволу старості Соколівського старостинського округу Голод М.М. на зрізку дерева та формування крони в с.Соколівка.
  12. Про надання дозволу Лісному Роману Миколайовичу на проведення ремонтних робіт в смт Щирець по вул. Адермаха.
  13. Про надання дозволу Заганячу Івану Михайловичу на проведення ремонтних робіт в с.Горбачі.
  14. Про надання дозволу на перекриття будівлі перукарні.
  15. Про проведення на території Щирецької селищної ради операції «Нерест-2021».
  16. Про розгляд зави мешканки с. Сердиця Терещук Олександри Юріївни.
  17. Для розгляду заяви Дроганчук Людмили Іванівни, мешканки смт Щирець, вул.Д.Галицького 3/3 щодо вжиття заходів до сусідки Бочало Тетяни Володимирівни створити комісію.
  18. Про розгляд листа директора КП «Турбота»  щодо затвердження списку одиноких осіб похилого віку та одиноких осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують адресної натуральної допомоги у формі продуктових наборів.
  19. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Гордєєвої Галини Андріївни.
  20. Щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Щирецької селищної ради у 2021році.