Щирецький килим - 2021

Дата: 23.03.2021 11:25

В селищі Щирець Львівської області 13 березня вчергове відбувся відкритий дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим».

Команди-учасниці: СДЮШОР «Спартаківець» (м.Соснівка, смт Магерів, м.Дрогобич, м.Пісочна, м.Комарно, смт Щирець), РІА Спорт (м.Львів), СДЮШ №7 (м.Львів), Енергетик (м.Львів), Лідер-Львів, Темп (м.Стрий), Спартак (Львів), м.Червоноград, м.Харків.

У змаганнях, присвячених героям Небесної сотні та захисникам України, взяли участь 121 юний спортсмен.

Дітей привітали та побажали чесної боротьби депутат Львівської обласної ради Роман Филипів, голова Щирецької громади Олег Василишин, директор школи-господаря змагань Марія Попович, віце-президент Львівської обласної федерації вільної боротьби Віктор Первачук, багаторазовий чемпіон Європи та світу, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Ткач.

Головний суддя турніру – Степан Ткачишин.

Перше загальнокомандне місце посіли господарі змагань - юні борці з смт Щирець (СДЮШОР «Спартаківець»). Другими стали представники СДЮСШ №7 (м.Львів). Третіми фінішувала команда з м.Комарно (СДЮШОР «Спартаківець»).

Організатори та спонсори змагань: спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Спартаківець», Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України, ГО «Вектор розвитку єдиноборств», Щирецька селищна рада, супермаркет Екоцентрпродукти, Кондитерська пекарня «Пан Фреско», готель-резорт «Панська гора», компанія «Morentis», Благодійний фонд «Майбутнє для громади», Львівська обласна організація фізкультурно - спортивного товариства «Спартак».

Велика подяка усім, хто долучився до цього спортивного свята.