Профорієнтаційна робота у Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

Дата: 22.03.2021 10:24

На виконання розпорядження Львівської ОДА від 12.02.2020 р. № 75/0/5-20 «Про запровадження пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» триває проєкт з профорієнтації учнівської молоді «Успішна кар’єра», мета якого – допомогти старшокласникам свідомо обрати професію, яка відповідає їхньому покликанню, інтересам, можливостям і затребувана на місцевому ринку праці.

19 березня 2021 року з учнями Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів поспілкувалася завідувач сектору профорієнтації Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Тетяна Куцела. У ході зустрічі школярі отримали можливість:

- ближче познайомитись з такими простими речами як "Ринок праці" та сайтами з пошуку роботи;

- зрозуміти взаємозв'язок між вибором фаху і майбутнім працевлаштуванням;

- навчитися співставляти свої бажання та можливості при виборі професії;

- скористатись тестуванням на "Платформі профорієнтації та розвитку кар'єри" Державної служби зайнятості (http://profi.dcz.gov.ua/).