Порядок денний 25 лютого 2021 року

Дата: 22.03.2021 08:24

Порядок денний  25 лютого 2021 року

1. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
  2. Звіт про роботу КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради.
  3. Звіт про роботу відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики.
  4. Звіт про роботу відділу соціальної роботи.
  5. Звіт про роботу служби у справах дітей.
  6. Про внесення змін до інструкції по діловодству в Щирецькій селищній раді.
  7. Про розгляд листа комунального підприємства «ПУСТОМИТИВОДОКАНАЛ».
  8. Про розгляд листа завідувача військового бюро Магльованої Н.В.
  9. Про розгляд звернення жителя смт. Щирець, вул.Загородки,51 Фітьо Василя Степановича.
  10. Про розгляд заяви Кукурудзи Галини Петрівни, смт Щирець пл.Ринок, 24/2
  11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №123 від 24 вересня 2020року «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Щирецької селищної ради
  12. Про надання дозволу директору НД с.Горбачі Якимів Г.Г. на формування крони дерева.
  13. Про надання дозволу старості Пісківського старостинського округу Паук Л.М. на зрізку дерев в с.Піски.
  14. Про присвоєння адреси магазину по вул. Княжа в смт Щирець.
  15. Про затвердження плану заходів щодо пропуску льодоходу, повені та паводків на території Щирецької селищної ради у 2021році.
  16. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  17. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо затвердження списку одиноких громадян похилого віку.
  18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №6 від 26 листопада 2020року «Про покладання обов’язків щодо ведення погосподарського обліку, нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території Щирецької селищної ради».
  19. Про розгляд стратегії збереження та розвитку культурної спадщини Щирця «Пам’ятки архітектури національного значення – Храму Пресвятої Богородиці у смт Щирець Пустомитівського району Львівської області» (ох.№479/1)