«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Дата: 17.03.2021 08:40

13 березня 2021 р. в м. Сокаль відбувся Львівський обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХХ спортивних ігор Львівщини. Від нашої громади в заході взяли участь дві команди, згідно положення про змагання. Одну команду представляла сім’я Феничак Олени, вчительки фізичної культури Гобачівсько НВК, з чоловіком Кирилом та донькою Оленою. Другу команду – Мочурад Марта, художній керівник Народного Дому смт Щирець, з чоловіком Василем та сином Богданом.

Програма змагань складалась з різноманітних естафет, які виконували усі члени сім’ї. На обласний фестиваль делегували своїх учасників 18 територіальних громад. Щирецька ТГ виборола 8 підсумкове місце, що можна вважати успіхом. А в нагороду наші спортивні сім’ї отримали пам’ятні спортивні медалі та дипломи.

У цих змаганнях сімейні команди мали можливість не лише випробувати сили на спортивній арені та представити свою громаду, а й змогу цікаво й змістовно провести час у сімейному колі.