Володимир Івасюк

Дата: 04.03.2021 22:10

Володимир Івасюк – видатний український композитор, поет, творець української поп-музики, який поплатився життям за любов до України. Він один із творців української естрадної музики. Видатний українець, який прожив всього 30 років, за своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних творів, створив музику до кількох спектаклів. Окрім цього, він професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні.

Відомий як музикант, Івасюк був і неординарним живописцем. У його особовому фонді зберігається кількадесят малюнків різних років – переважно шкільних і студентських. Це виконані олівцем або акварельними фарбами натюрморти, пейзажі, портрети видатних людей, автопортрет, шаржі і карикатури.

Володимир Івасюк був не просто музикантом, він був патріотом України. Своїми піснями він відроджував любов українців до української культури.