Щира подяка

Дата: 17.02.2021 11:14

Староста Гуменецького старостинського округу Валентина Крочак висловлює ЩИРУ ПОДЯКУ ТОВ "ТЕРРАНОВА-АГРО" та ВТП «ФІРМА СТАРТ» за надану техніку для вирішення питань щодо розчищення снігу на дорогах комунальної власності на території старостинського округу.

Також  ПОДЯКА п. Михайлу Тибінка та п. Сергію Бутрину та іншим небайдужим мешканцям сіл Гуменець та Лани, що власним прикладом долучилися до розчищення бічних вуличок від снігу.

Спільними зусиллями вдалося розчистити дороги до навчальних закладів, забезпечити можливість вчасно та безпечно курсувати шкільним автобусам та рейсовому маршрутному транспорту.

Щиро дякуємо Вам за участь у добрих справах нашого старостинського округу.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Староста

Гуменецького старостинського округу                                             Крочак В.Р.