Дата: 17.02.2021 11:05

Сердицького НВК  І ст. Щирецької селищної ради

відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту»

« Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти»

1. Статут закладу освіти ( додаток 1).
  2. Структура та органи управління закладу освіти:

керівництво закладом освіти здійснює директор;

колегіальним органом управління закладом освіти є педагогічна рада;

вищим колегіальним органом закладу освіти є загальні збори колективу.

1. Кадровий склад закладу освіти

Навчально-виховний  процес проводить 13 вчителів, з них:

• 9 учителів – спеціалісти вищої категорії;
  • 3 учителі – спеціалісти  першої категорії.

Допоміжний персонал 4,5 ставки.

1. Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою:

1 – 3 класи - Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти, розроблена під керівництвом Р. Б. Шияна

4 клас - Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти І ступеня, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від  20.04.2018 № 407

5-9 класи – Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від  20.04.2018 № 405.

Типова освітня програма початкової освіти спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від  26.07.2018 № 814.

1. Територія обслуговування с. Сердиця.
  2. Фактична наповнюваність закладу освіти  станом на 01.09.2020 р.  - 15 учнів (проектна потужність 92 учнів).
  3. Мова навчання – українська.
  4. Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення – вакантні посади відсутні, прийом на роботу проводиться згідно  Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Кодексу Законів про працю України.
  5. Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Кількість поверхів – 1

Загальна площа приміщень школи 383 м2

Навчальні класи – 5

Спортивний майданчик – 1

Ноутбук – 1

Принтер – 1

Проектор – 1

Внутрішній санвузол - 1

Площа підключення до мережі Інтернет -  383 м2.

1.  Правила прийому до закладу освіти

Відповідно до статті 9 Закону України “Про повну загальну середню освіту” зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом  директора.

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх  замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім'я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.

1.  Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами -  відсутність пандуса.
  2.  Розмір плати за навчання – згідно ст. 53 Конституції України держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
  3.  Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти:

Правила поведінки учнів у школі базуються на законах України, постановах Міністерства освіти і науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті школи.

1. План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в закладі освіти. ( додаток 2).
  2.  Видатки на утримання закладу (додаток 3).
  3. Кошторис ( додаток 4).