Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (додаток 2)

Дата: 17.02.2021 09:30

ВИПИСКА

з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

СОКОЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД" ЩИРЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ідентифікаційний код юридичної особи:

22373581

Місцезнаходження юридичної особи:

81171, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., ПУСТОМИТІВСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО СОКОЛІВКА, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, БУДИНОК 13

Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

26.10.1998, 21.12.2006, 1 404 120 0000 001285

Прізвище, ім'я та по батькові осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, та наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи або фізичної особи-підприємця:

ЛУЦІВ ОЛЬГА ВАСИЛІВНА - керівник

ЛУЦІВ ОЛЬГА ВАСИЛІВНА

Дата та номер запису про взяття на облік, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:

05.02.1996, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ, 21680000

ГАЛИЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ЛЬВIВСЬКIЙ ОБЛАСТI (ПУСТОМИТIВСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ), 39508163 (дані про взяття на облік як платника податків)

01.12.2010, 210102976, ГАЛИЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ЛЬВIВСЬКIЙ ОБЛАСТI (ПУСТОМИТIВСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ), 39508163 (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску)

Дані про основний вид економічної діяльності:

85.31 Загальна середня освіта

Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску:

210102976

Клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності:

3

Дата та час видачі виписки:

19.02.2018 09:17:11

Внесено до реєстру: