Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (додаток 2)

Дата: 16.02.2021 20:39

ВИПИСКА

з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

ДМИТРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ ЩИРЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ідентифікаційний код юридичної особи:

22373948

Місцезнаходження юридичної особи:

81174, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., ПУСТОМИТІВСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ДМИТРЕ

Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

08.12.1995, 20.03.2006, 1 404 120 0000 000961

Прізвище, ім'я та по батькові осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, та наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи або фізичної особи-підприємця:

КУНЕЦЬ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ - керівник

відомості відсутні

Дата та номер запису про взяття на облік, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:

07.02.1996, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ, 21680000

ГАЛИЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ЛЬВIВСЬКIЙ ОБЛАСТI (ПУСТОМИТIВСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ), 39508163 (дані про взяття на облік як платника податків)

01.12.2010, 210102988, ГАЛИЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ЛЬВIВСЬКIЙ ОБЛАСТI (ПУСТОМИТIВСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ), 39508163 (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску)

Дані про основний вид економічної діяльності:

85.31 Загальна середня освіта

Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску:

210102988

Клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності:

3

Дата та час видачі виписки:

19.02.2018 09:10:13

Внесено до реєстру: