Порядок денний 23 листопада 2020 року

Дата: 15.02.2021 08:34

Порядок денний 23 листопада 2020 року

1. Про початок повноважень Щирецького селищного голови VIII-ого демократичного скликання.
  2. Про початок повноважень  депутатів Щирецької селищної ради VIII-ого демократичного скликання.
  3. Про утворення тимчасового секретаріату.
  4. Про утворення лічильної комісії.
  5. Про обрання секретаря Щирецької селищної ради.
  6. Про утворення виконавчого комітету Щирецької селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу
  7. Про затвердження на посаді першого заступника селищного голови.
  8. Про затвердження на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.
  9. Про затвердження на посаді заступника селищного голови з гуманітарних питань.
  10. Про затвердження на посаді керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.
  11. Про затвердження на посаді старости сіл Дмитре, Черкаси, Попеляни, Горбачі,  Дмитрівського старостинського округу.
  12. Про затвердження на посаді старости села Піски, Пісківського старостинського округу.
  13. Про затвердження на посаді старости сіл Соколівка,Сороки, Яструбки, Льопи, Никонковичі, Соколівського  старостинського округу.
  14. Про затвердження на посаді старости сіл Лани, Гуменець, Гуменецького старостинського округу.
  15. Про утворення постійних комісій Щирецької селищної ради, затвердження їх персонального складу.
  16. Про встановлення надбавок та преміювання Щирецькому селищному голові.
  17. Про внесення змін до рішень сесії Щирецької селищної ради 2020 року.