Порядок денний 28 січня 2021 року

Дата: 14.02.2021 20:10

Порядок денний 28 січня 2021 року

1. Про виконання бюджету за 2020 рік.
  2. Про результати роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2020рік.
  3. Звіт про роботу юридичного відділу та ведення кадрової роботи виконавчого комітету за 2020рік.
  4. Звіт про роботу відділу земельних ресурсів виконавчого комітету за 2020 рік
  5. Про підсумки роботи по розгляду заяв, звернень та скарг громадян за 2020рік.
  6. Про роботу виконавчого комітету з організації ведення військового обліку і військовозобов’язаних і призовників по Щирецькій селищній раді.
  7. Про виділення в розпорядження виконавчого комітету селищної ради транспортних засобів.
  8. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  9. Про розгляд заяви Панчишин Анни, смт Щирець, вул.Грушевського, 20
  10. Про розгляд заяви Когут Анни Степанівни, с.Никонковичі, вул.Шевченка, 25
  11. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Ярчак Галини Володимирівни.
  12. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Павлюк Ярини Андріївни
  13. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Мариняка Олега Степановича
  14. Про затвердження акту щодо розгляду звернення Кардащук Оксани Михайлівни.
  15. Про затвердження акту щодо розгляду заяви Пальчинської Галини Михайлівни.
  16. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №2 по вул. П.Адермаха, 15 в смт.Щирець Дучак Катерині Василівні.
  17. Про розгляд заяви старости Пісківського старостинського округу Паук Л.М. щодо зрізки дерева в с.Піски.
  18. Про присвоєння адреси трансформаторній підстанції в с.Дмитре
  19. Про утворення постійно діючої комісії з питань виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Щирецької селищної ради майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.
  20. Про розгляд звернення Громадської організації «Товариство рибалок «Калабаня»»
  21. Про затвердження акта обстеження нежитлових  приміщень по вул. Грушевського 42, 42а, 42б, 42в в с.Соколівка Пустомитівського району Львівської області.
  22. Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Щирецької селищної ради та затвердження Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території Щирецької селищної ради.
  23. Про розподіл функціональних обов’язків керівництва Щирецької селищної ради.